BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 11944421
nr 1194 4421
Golvlampa
1970-tal, mässing. Tota. Höjd: ca 125cm
Kondition: slitage
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 30 juli 2018
kl 19:26:56
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Mässing